Profesionálne čističky ovzdušia

Ovzdušie, ktoré dýchame, môže mať veľký vplyv na naše zdravie, duševnú pohodu a fyzickú kondíciu. Čím menej alergénov, patogénnych mikroorganizmov a choroboplodných zárodkov vdychujeme, tým je nižšia šanca, že ochorieme.

Ponúkame profesionálne čističky ovzdušia Clean and Health s 9 násobnou filtráciou

IMAGE:

Nabízíme výkonné inteligentní čističky AIR FIGHT 100 a AIR FIGHT 60S od Clean and Health.

Profesionálne čističky vzduchu podstatným spôsobom eliminujú peľ, prach, vírusy - ako napríklad hepatitídu, chrípkový vírus H1N1, SARS, COVID 19 atď.

ČISTIČKA AIR FIGHT 100

ČISTIČKA AIR FIGHT 100

ČISTIČKA AIR FIGHT 100 sedemstupňová inteligentná Clean and Health. Výkonná čistička vzduchu C&H s UVC lampou, fotokatalýzou, ionizátorom a generátorom ozónu, HEPA filter H13, uhlíkový filter, studený katalyzátor. Účinne eliminuje prach, roztoče, peľ, pachy a iné znečisťujúce látky. UVC lampa s vlnovou dĺžkou 253,7 nm ničí všetky patogény: baktérie a vírusy, vrátane hepatitídy, chrípkové vírusy SARS, H1N1, Sars-CoV-2. Fotokatalýza spoľahlivo likviduje všetky mikroorganizmy prostredníctvom pasívnej vrstvy TiO2. Ionizátor uvoľňuje záporne nabité ióny, ktoré neutralizujú vírusy a baktérie a znižuje riziko šírenia nákazy prostredníctvom kvapôčok. Čistička vzduchu AIR FIGHT100 je vhodná svojím výkonom do zdravotníckych zariadení, domovov dôchodcov, LDN a pod. o veľkosti do 100m2. Maximálny vzduchový výkon čističky je 900 m3/hod.

Výrobca: Clean and Health
Balenie: 1 kus (čistička vzduchu)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom ...

ČISTIČKA AIR FIGHT 60S

ČISTIČKA AIR FIGHT 60S

ČISTIČKA AIR FIGHT 60S sedemstupňová inteligentná Clean and Health. Výkonná čistička vzduchu C&H s UVC lampou, fotokatalýzou, ionizátorom a generátorom ozónu, HEPA filter H13, uhlíkový filter, studený katalyzátor. Účinne eliminuje prach, roztoče, peľ, pachy a iné znečisťujúce látky. UVC lampa s vlnovou dĺžkou 253,7 nm ničí všetky patogény: baktérie a vírusy, vrátane hepatitídy, chrípkové vírusy SARS, H1N1, Sars-CoV-2. Fotokatalýza spoľahlivo likviduje všetky mikroorganizmy prostredníctvom pasívnej vrstvy TiO2. Ionizátor uvoľňuje záporne nabité ióny, ktoré neutralizujú vírusy a baktérie a znižuje riziko šírenia nákazy prostredníctvom kvapôčok. Čistička vzduchu AIR FIGHT 60S je vhodná svojim výkonom do kancelárií, jedální a reštaurácií o veľkosti do 60m2. Maximálny vzduchový výkon čističky je 620 m3/hod.

Výrobca: Clean and Health
Balenie: 1 kus (čistička vzduchu)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom ...

ZDRAVOTNÁ TECHNIKA.sk ponúka: