Čističky ovzdušia s ionizáciou

IMAGE:

Čističky vzduchu AERIS s ionizáciou a dômyselnou 4-stupňovou filtráciou vzduchu zachytia 99% patagénov a nežiaducich častíc. Pracujú veľmi ticho – extra SILENT.

Integrovaný ionizátor produkuje do ovzdušia záporne nabité ióny, ktoré na seba ako sú prach, peľ, dym a ďalšie škodliviny. Čističky AERIS by nemali chýbať v žiadnej domácnostiach, kde žijú deti a alergici.

 

ORAVA AERIS - video k produktu

ČISTIČKA VZDUCHU AERIS

ČISTIČKA VZDUCHU AERIS

ČISTIČKA VZDUCHU AERIS s ionizáciou vhodná do miestnosti do 35 m2 (objem miestnosti do 220 m3). Ide o 4-stupňovú filtráciu, ktorá dokáže účinne odstrániť z ovzdušia baktérie, vírusy, plesne, roztoče, prach a peľ (až 99%). Prístroj je vybavený indikátor kvality ovzdušia a má 3 pracovné režimy: automatický, manuál, sleep. Svojou hlučnosťou 30 dB vás čistička AERIS nebude nikdy rušiť.
Čistička AERIS má predfilter, ktorý zachytáva najväčšie časti nečistôt vrátane vlasov a zvieracích chlpov. HEPA filter, ktorý spoľahlivo zachytí veľmi malé, ale aj väčšie častice, ktoré nedokázal zachytiť predfilter. Uhlíkový filter s aktívnym uhlím (karbónový filter) - na zabezpečenie druhej fázy filtrácie ktorý zlikvidovať pachy a plyny.

Výrobca: ORAVA Ratail, a.s.
Balenie: 1 kus (čistička vzduchu)
Dostupnosť: tovar je skladom ...

ZDRAVOTNÁ TECHNIKA.sk ponúka: