Dávkovač nutričnej výživy FreeGO (enterálna pumpa)

Lineárne dávkovače nutričnej výživy (enterálna pumpa FreeGO) sú určené na presné udržovanie dávkovacej rýchlosti. Ide o prenosný dávkovač nutričnej výživy napájaný z akumulátora vhodný na prechádzku von a cesty. Pumpa FreeGO je spoľahlivý a jednoduchou obsluhou obľúbený lineárny s dobrými technickými vlastnosťami a vynikajúcou cenou.

Spoločnosť Abbott Laboratories Slovakia s.r.o. vytvára nové riešenia, ktoré pomáhajú ľuďom, aby svoj život prežili čo najdôstojnejšie.

Lekárske prístroje a zdravotnú techniku expedujeme po celom Slovensku prostredníctvom Slovenskej Pošty. Na dávkovače nutričnej výživy poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kontaktujte špecialistu!

ENTERÁLNA PUMPA FREEGO

ENTERÁLNA PUMPA FREEGO

Enterálna pumpa FreeGO (lineárny dávkovač) na presné dávkovanie nutričnej výživy. Prenosná výživová pumpa FreeGO je riadená mikroprocesorom, prietok reguluje peristaltický rotačný mechanizmus. Ovládanie pumpy je digitálne v rozsahu 1 až 400 ml za hodinu (celková dávka podanej výživy až 9999 ml / rýchlosť automatického plnenia až 700 ml/hod), presnosť dávkovania je +/- 5 %, poruchy sú signalizované opticky aj akusticky a súčasne sa zaznamenávajú do pamäte prístroja. Plne nabitá batéria zaistí prevádzku enterálnej pumpy na 24 hodín pri rýchlosti 84 ml za hodinu, prístroj začne signalizovať slabú batériu pri vybití na 70 % kapacity. Súčasťou dodávky dobíjací adaptér 230 V/5 V. Rozmery výživovej pumpy FreeGO: 14 × 12 × 8 cm / hmotnosť 0,5 kg.

Výrobca: ABBOTT Laboratoires, USA
Balenie: 1 kus (enterálna pumpa)
Dostupnosť: tovar je na sklade ...

ZDRAVOTNÁ TECHNIKA.sk ponúka: