Kryoprístroje a kryospreje, operačné kryosúpravy

Kryoprístroje a kryospreje, operačné kryosúpravy

Hlavným cieľom dobrej elektrochirurgickej techniky je kryokauter CRYO-S na deštrukciu patologického tkaniva alebo komfortná kryoelektrická operačná jednotka CRYO-ELECTRIC, ktorá odstráni nežiaduce tkanivo, zastaví krvácanie bez karbonizácie a získa presne orientovanú a nezničenú vzorku tkaniva určenú na ďalšie biologické skúmanie. Jednoduchá obsluha, vysoká bezpečnosť a dlhá životnosť elektrokochirurgických prístrojov aj príslušenstva, to je prednosť produktov SMT.

Najviac predávané sú KRYOSPREJE (Cryo spray), dermatologické neelektrické prístroje na odstraňovanie drobných kožných nádorov (Kryospej CS-1 za bezkonkurenčnú cenu. Po novom k týmto kryosprejom ponúkame Dewarovu nádobu.

Pre malé dermatologické ordinácie, ktoré nechcú uchovávať kvapalný dusík, ponúkame PERO FREEZPEN s bombičkami N2O oxidu dusného.

Všetky prístroje nesú značku zhody CE 1014 podľa Smernice Rady EU 93/42 EEC.

Zoznámte sa s najpoužívanejším kryosprejom CS1 a dýzami pre chirurgiu, dermatológiu, ORL, oftalmológiu a proktológiu.

pdfKryospreje SMTveľkosť: 5,86MB
pdfKryosprej CS1veľkosť: 4,11MB
KRYOPERO FREEZPEN

KRYOPERO FREEZPEN

KRYOPERO FREEZPEN na ošetrenie nezhubných kožných lézií, ako sú bradavice, starecké škvrny, kondylómy, keratózy a iné benígne lézie. Kryopero FreezPEN využíva priamu aplikáciu oxidu dusného pri teplote – 89 °C. FreezPEN umožňuje dobrú kontrolu zmrazovacieho výkonu, kryopero sa naučíte používať veľmi rýchlo. Penetrácia je 1 mm za 5 sekúnd, ošetrenie 3 mm hlbokej lézie preto potrvá 15 sekúnd. Pred prvým použitím prístroja FreezPEN si prečítajte návod na obsluhu. Súčasťou dodávky je KRYOPERO FREEZPEN, pinzeta. Patrónové náplne (bombičky s náplňou N2O) nie sú súčasťou dodávky a treba ich objednať TU:tu.

Výrobca: CLINIC6 Belgicko
Balenie: 1 súprava / pero + náplne (kryopero FreezPEN)
Dostupnosť: položka bola dopredaná!
...

FREEZPEN NÁPLNE (15× 8 g)

FREEZPEN NÁPLNE (15× 8 g)

FREEZPEN NÁPLNE do kryopera, balenie 15 kusov patrón (N2O) oxidu dusného, každá bombička obsahuje 8 gramov náplne. Patróny sú určené výhradne do kryo pera FREEZPEN CLINIC6.

Dermatológom ponúkame KRYO PERO FREEZPEN na odstránenie drobných kožných lézií.

Výrobca: CLINIC6 Belgicko
Balenie: 1 sada / patróna 15x 8g (náplne FreezPEN)
Dostupnosť: položka bola dopredaná!
...

KRYOSPREJ SMT CS1

KRYOSPREJ SMT CS1

KRYOSPREJ (Cryospray) CS 1 je dermatologický neelektrický prístroj určený na odstraňovanie drobných kožných nádorov. Kryosprej slúži na deštrukciu patogénneho tkaniva metódou rýchleho lokálneho zmrazenia predovšetkým povrchu kože buď prúdom tryskajúceho kvapalného dusíka alebo prostredníctvom výmennej kontaktnej koncovky ochladzovanej dusíkom. V základnom príslušenstve obdržíte trysky J4, J6, J8 a stojan CS 1. Použitím trysiek je možné dosiahnuť presnú lokalizáciu a jemné dávkovanie kvapalného dusíka a tým minimalizovať riziko poškodenia zdravého tkaniva. Kontaktnými koncovkami je možné vykonávať rovnomerné mrazenie celej plochy alebo mrazenie tam, kde trysky nie je možné použiť (rozhranie kože a slizníc, očné viečka). Trysky a koncovky sú na sprej naskrutkované a ich výmena je jednoduchá.

Výrobca: SMT Praha
Balenie: 1 kus (dermatologický prístroj kryosprej)
Dostupnosť: tovar je skladom ...

DEWAROVA NÁDOBA S – 6 L

DEWAROVA NÁDOBA S – 6 L

DEWAROVA NÁDOBA S – 6 L slúži na uchovávanie tekutého dusíka, ktorý sa plní do kryosprejov.

Výrobca: SMT Praha
Balenie: 1 kus (Dewarova nádoba)
Dostupnosť: tovar je na sklade ...

KRYOKAUTER SMT CRYO-S

KRYOKAUTER SMT CRYO-S

KRYOKAUTER Cryo-S je kryochirurgický neelektrický prístroj zabezpečujúci rýchle a účinné zachladenie tkaniva na teplotu -89 (-79) °C, určený na deštrukciu nežiaduceho tkaniva. Pri operáciách sa využíva celý rad výmenných nástrojov a sprejových dýz koncipovaných podľa potrieb jednotlivých odborov (gynekológia, urológia, laryngológia, oftalmológia, proktológia, flebológia). Dýzy umožňujú prechladiť veľmi malé tkanivo (niekoľko mm), ale aj veľké patogénne plochy (niekoľko cm), koncovky sú na sprej naskrutkované a ich výmena je jednoduchá. V základnej zostave je dodávaný masívny a stabilný cryo vozík umožňujúci ľahké ovládanie a komfortnú manipuláciu.

Možnosť nákupu cez leasingovú spoločnosť UniLEASING, špecializujúcu sa na financovanie medicinálnych prístrojov v zdravotníckych zariadeniach a zdravotníctve.

Výrobca: SMT Praha
Balenie: 1 kus (kryokyuter)
Dostupnosť: tovar na objednávku
s dodaním 3 až 4 týždne ...

KRYOELEKTRICKÁ JEDNOTKA SMT CRYO ELECTRIC

KRYOELEKTRICKÁ JEDNOTKA SMT CRYO ELECTRIC

KRYOELEKTRICKÁ OPERAČNÁ JEDNOTKA SMT Cryo - ELECTRIC, elektrický kryochirurgický prístroj napájaný zo siete 230 V, zabezpečujúci rýchle a účinné zachladenie tkaniva na teplotu -89 (-79) °C, určený na deštrukciu nežiaduceho tkaniva. Pri operáciách sa využíva celý rad výmenných nástrojov a sprejových dýz koncipovaných podľa potrieb odborov (gynekológia, urológia, laryngológia, oftalmológia, proktológia, flebológia). Dýzy umožňujú prechladiť veľmi malé tkanivo (niekoľko mm), ale aj veľké patogénne plochy (niekoľko cm). Teplota a čas zákroku sú indikované na displeji. V základnej zostave je dodávaný masívny a stabilný cryo vozík umožňujúci ľahké ovládanie a komfortnú manipuláciu. Možnosť nákupu cez leasingovú spoločnosť UniLEASING, špecializujúcu sa na financovanie medicinálnych prístrojov v zdravotníckych zariadeniach a zdravotníctve.

Výrobca: SMT Praha
Balenie: 1 kus (kryoelektrická operačná jednotka)
Dostupnosť: tovar na objednávku
s dodaním 3 až 4 týždne ...

ZDRAVOTNÁ TECHNIKA.sk ponúka: